הסנדביצ'ים המושלמים לטיול

כל אחד שיוצא לטיול יודע עד כמה חשוב להשקיע בכריך טעים ואיכותי, אשר יעניק לכם את האנרגיה שצריך בשביל הטיול.
חשוב להגיד שלא צריך להיות מדובר בכריך מסובך או קשה להכנה.  הרי לכולנו אין כוח לעמוד שעות במטבח ולהתעסק בהכנות , אבל כדאי להשקיע כמה דקות ולהכין מספר סנדוויצים כדי שיהיה למקרה ותרו לנשנש משהו בדרך או באמצע המסלול. הסנדוויצ'ים האלו יכולים להתאים לכל אחד, גם לילדים שיוצאים לטיול מאורגן מבית הספר או למבוגרים שיוצאים לטיול בטבע.
לסיום, כולנו זקוקים לאנרגיה תמידית במהלך כל היום.

 

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

שעוות קוקוס
בלוג
USER

מהפכה בעיצוב הבית: שימושים יצירתיים בשעוות קוקוס לנרות וכלים

בעודנו מבקשים להחדיר חום ואופי לחללי המגורים שלנו, אלמנט אחד פורש את היוקרה שלו בדממה – הזוהר העדין של נר. אבל מעבר לריקוד האור המהבהב מסתתרת אבולוציה, תנועה שמעדיפה לא רק אסתטיקה אלא גם קיימות. דמיינו נר שמכבד גם מסורת וגם חידוש, נר שמקורו במתנות הנדיבות של הטבע. אנחנו מקלפים בחזרה את השכבות על העולם המפתה של שעוות הקוקוס – אוצר בלום עבור חובבי עיצוב בית ידידותי לסביבה ומחפשי ריח כאחד. למרות שהיא רחוקה מהמסלול המוכר של סויה ופרפין, שעוות הקוקוס מגיעה עם הבטחות לכוויה נקייה יותר, פרופיל ריח מעודן וקרבה למשאבי כדור הארץ שלנו.

קר עוד
טיול אוהלים
בלוג
USER

יוצאים לטיול אוהלים? רשימת ציוד שחובה לקחת לטיול אוהלים בלתי נשכח

שק שינה איכותי הוא פריט חובה לטיול אוהלים. בחרו בשק שינה המתאים לאקלים ולעונה בה תעשו קמפינג. חפשו תיק שמספק מספיק בידוד וקל משקל לאריזה קלה. זכרו לבדוק את מזג האוויר לפני הטיול במיוחד כשמדובר בטיול במדבר או בהרים.

קר עוד