טיול פרטי לניו זילנד – כיצד מתכננים טיול פרטי לניו זילנד

תכנון טיול לחו"ל יכול להיות דבר מאוד מורכב, אחת כמה וכמה כשמדובר על יעד מרוחק, אשר דורש מספר שעות טיסה ממושכות, ובוודאי כשמדובר על יעד שלא מתכוונים לחזור אליו שוב בעתיד הקרוב או בכלל. בפרט זה נכון, כשמדובר על יעד שהוא לא שכיח לטיולים, לא מדובר על מקום אליו מגיעים בני משפחה או חברים שיכולים לספק המלצות עליו.

דוגמא טובה לכך זה תכנון טיול פרטי לניו זילנד. אומנם ישנם לא מעט צעירים אשר בוחרים להגיע אל המדינה בעת הטיול הגדול אחרי צבא, בדרך כלל הם טסים לאוסטרליה או יפן, ואז הם מגיעים גם לניו זילנד, אך לא מדובר ביעד שמושך אליו משפחות או זוגות, כמו יעדים אחרים באירופה, המזרח הרחוק או אפילו צפון אמריקה.

תכנון טיול פרטי לניו זילנד הוא שונה מאשר תכנון טיול בצורות אחרות כמובן. להבדיל מטיול מאורגן, הרי שטיול פרטי הוא על המטיילים בלבד. הם אחראים לכל דבר ולכן הם צריכים לטפל בכל פרט ופרט. הוא גם שונה מטיול עצמאי, תפור אישית, אשר התכנון שלו נעשה בעזרת אנשי מקצוע שמתמחים בכך ויכולים לספק מידע וכלים כיצד לבנות מסלול וכן עוזרים לבחור בתי מלון, חברת השכרת רכב וכל דבר אחר.

 

איך ניגשים לתכנון טיול פרטי לניו זילנד?

לשמחתנו, היום הרבה יותר קל ופשוט לתכנן טיול כזה בזכות העובדה שעומדים לרשותנו מקורות מידע שונים שיכולים לספק לנו את הפרטים הרלוונטיים. החל מעונות מתאימות לטיול, מקומות בהם שווה לבקר, הזמנת טיסות, הזמנת חדרים לבתי מלון ועוד.

החוכמה היא לדעת בדיוק מה עומד לרשותנו ואיך אנחנו יכולים לנצל את התנאים בצורה אופטימאלית. אנחנו צריכים להחליט מה התקציב שנבחר לטיול, כמה זמן הוא יימשך, ומה בדיוק אנחנו רוצים לראות. בהמשך נצטרך לאסוף חומרים ולקרוא אותם, בשביל ללמוד מה אנחנו יכולים לראות במדינה ואיך לבנות מסלול שישרת את הטיול שלנו על הצד הטוב ביותר.

לפני סיום חלק זה, חשוב להדגיש, תכנון טיול פרטי לוקח זמן, מאחר ולרוב רוכשים חודשים מראש כרטיס טיסה, יש לנצל את הזמן שעומד לרשותנו בצורה אופטימאלית.

 

נקודות שיכולות להשפיע על התכנון

ראשית, אנחנו צריכים להתייחס לתנאי מזג האוויר בשביל לדעת מה המועד הנכון להגיע אל המדינה, איפה וכיצד אנחנו יכולים לטייל בה מבלי שתנאי מזג האוויר ישפיעו עלינו.

שנית, אנחנו צריכים להחליט כיצד לתכנן את הטיול. ניו זילנד מחולקת לאיים, כשישנם שני איים מרכזיים, צפוני ודרומי. אנחנו צריכים להחליט איפה להתחיל וכיצד להתקדם משם. אפשר לטיול מנקודה לנקודה או טיול מעגלי. מה שנכון יותר מבחינתנו.

שלישית, יש לבחון איך להגיע ממקום למקום, האם לעשות זאת ברכב שכור, תחבורה ציבורית, או בדרכים אחרות אפשריות, שיכולות לחסוך לנו זמן.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

שעוות קוקוס
בלוג
USER

מהפכה בעיצוב הבית: שימושים יצירתיים בשעוות קוקוס לנרות וכלים

בעודנו מבקשים להחדיר חום ואופי לחללי המגורים שלנו, אלמנט אחד פורש את היוקרה שלו בדממה – הזוהר העדין של נר. אבל מעבר לריקוד האור המהבהב מסתתרת אבולוציה, תנועה שמעדיפה לא רק אסתטיקה אלא גם קיימות. דמיינו נר שמכבד גם מסורת וגם חידוש, נר שמקורו במתנות הנדיבות של הטבע. אנחנו מקלפים בחזרה את השכבות על העולם המפתה של שעוות הקוקוס – אוצר בלום עבור חובבי עיצוב בית ידידותי לסביבה ומחפשי ריח כאחד. למרות שהיא רחוקה מהמסלול המוכר של סויה ופרפין, שעוות הקוקוס מגיעה עם הבטחות לכוויה נקייה יותר, פרופיל ריח מעודן וקרבה למשאבי כדור הארץ שלנו.

קר עוד
טיול אוהלים
טיולים בארץ
USER

יוצאים לטיול אוהלים? רשימת ציוד שחובה לקחת לטיול אוהלים בלתי נשכח

שק שינה איכותי הוא פריט חובה לטיול אוהלים. בחרו בשק שינה המתאים לאקלים ולעונה בה תעשו קמפינג. חפשו תיק שמספק מספיק בידוד וקל משקל לאריזה קלה. זכרו לבדוק את מזג האוויר לפני הטיול במיוחד כשמדובר בטיול במדבר או בהרים.

קר עוד