בשנת 2022 עושים ביטוח נסיעות פספורטכארד

עד לפני כמה שנים היינו צריכים לעבור פרוצדורות מעייפות כדי לקבל את הכסף מחברות הביטוח. עד היום תוכלו לראות את זה כאשר אתם תובעים את חברות הביטוח בנושאים שונים. החברה מבחינתה מנסה לצמצם את ההוצאות הכספיות עד כמה שאפשר, וזה בא על חשבונכם. בשנת 2022 כולם יודעים כי כאשר הם טסים לחו"ל עושים ביטוח נסיעות של חברת פספורטכארד. זוהי הדרך הבטוחה מבחינתכם לטוס לחו"ל בידיעה כי לא התפשרתם על איכות. הגיע הזמן שתקבלו הרבה יותר מכל מה שחברות הביטוח האחרות נותנות לכם.

 

משאירים את הכסף במלון

נדרשתם לקבל טיפול רפואי במהלך הטיפול בחו"ל? חברות ביטוח אחרות ידרשו מכם לשלם על ההוצאות הרפואיות בזמן אמת, ולדרוש את ההחזר עם החזרה לארץ. חברת פספורטכארד מאפשרת לכם לבצע את התשלום עם כרטיס האשראי שברשותכם. מדובר על כרטיס מגנטי שאותו החברה מטעינה בכסף בעת הצורך. המשמעות היא שהתשלום על הטיפולים הרפואיים השונים נעשה עם הכרטיס בצורה קלה. אתם יכולים להשאיר את הכסף במלון בידיעה שאינכם צריכים אותו כדי לקבל מענה רפואי.

 

כיסוי שיכסה אתכם בכל תרחיש

כולם עושים ביטוח נסיעות פספורטכארד על מנת לכסות את ההוצאות הרפואיות הגבוהות. עם זאת בשנת 2022 כולנו יודעים כי יש עוד המון דברים לא צפויים שיכולים לקרות במהלך הטיול. מי יגבה אתכם במקרה שבו הכבודה שלכם לא תגיע ליעדה? מי יספק לכם תשלום על ביטוח של טיסה או דחייה שלה? עם הביטוח של פספורט כארד תוכלו לדעת כי אתם מכוסים גם בתרחישים הספציפיים האלה. לא תמצאו אתכם במצב שבו אתם צריכים לקחת סיכונים בטיול הקרוב שלכם בחו"ל.

 

עשרות יעדים בכל רחבי העולם

מעוניינים לעשות ביטוח נסיעות לארצות הברית או לכל מדינה אחרת בעולם? עם ביטוח הנסיעות פספורטכארד זה לגמרי אפשרי. מדובר על חברת הביטוח היחידה שמכסה את כל היעדים שאליהם ישראלים מורשים לטוס. לא תמצאו יעד שאליו תרצו לטוס, וחברת פספורט כארד לא מכסה אותו בכל מה שקשור להוצאות רפואיות. כמובן שיהיה עליכם לקחת בחשבון כי המחיר של הביטוח ישתנה בהתאם ליעד שאליו אתם בוחרים לטוס. אך עדיין יהיה מדובר על הוצאה שכל אחד יכול לשלם אותה בלב שלם.

 

מענה אנושי בכל שעות היממה

הזמינות של חברת הביטוח מעסיקה אתכם לא מעט? אתם בוודאי תרצו לדעת כי בצד השני של הקו יהיה איש מקצוע שיענה לכם על כל השאלות. אפילו במהלך החופשה שלכם בחו"ל יכולות לצוץ להן כל מיני שאלות שונות. לא תרצו להגיע למצב שבו אתם עושים ביטוח נסיעות לארצות הברית שלא יספק לכם מענה מקיף. עם ביטוח נסיעות פספורטכארד אתם יודעים כי יש לכם מענה אנושי בכל שעות היממה מכל מקום בעולם.

צור קשר - לכל שאלה מוזמן להשאיר פרטים

שעוות קוקוס
בלוג
USER

מהפכה בעיצוב הבית: שימושים יצירתיים בשעוות קוקוס לנרות וכלים

בעודנו מבקשים להחדיר חום ואופי לחללי המגורים שלנו, אלמנט אחד פורש את היוקרה שלו בדממה – הזוהר העדין של נר. אבל מעבר לריקוד האור המהבהב מסתתרת אבולוציה, תנועה שמעדיפה לא רק אסתטיקה אלא גם קיימות. דמיינו נר שמכבד גם מסורת וגם חידוש, נר שמקורו במתנות הנדיבות של הטבע. אנחנו מקלפים בחזרה את השכבות על העולם המפתה של שעוות הקוקוס – אוצר בלום עבור חובבי עיצוב בית ידידותי לסביבה ומחפשי ריח כאחד. למרות שהיא רחוקה מהמסלול המוכר של סויה ופרפין, שעוות הקוקוס מגיעה עם הבטחות לכוויה נקייה יותר, פרופיל ריח מעודן וקרבה למשאבי כדור הארץ שלנו.

קר עוד
טיול אוהלים
טיולים בארץ
USER

יוצאים לטיול אוהלים? רשימת ציוד שחובה לקחת לטיול אוהלים בלתי נשכח

שק שינה איכותי הוא פריט חובה לטיול אוהלים. בחרו בשק שינה המתאים לאקלים ולעונה בה תעשו קמפינג. חפשו תיק שמספק מספיק בידוד וקל משקל לאריזה קלה. זכרו לבדוק את מזג האוויר לפני הטיול במיוחד כשמדובר בטיול במדבר או בהרים.

קר עוד